AKSYSTEM

Licence Stormware

AKSYSTEM – pomáháme s automatizacemi v Pohodě

Pohoda

POHODA se postará o vaše účetnictví i daňovou evidenci. Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.

pohoda_aksystem

Pamica

PAMICA vám pomůže s evidencí personálních údajů, pracovních poměrů a také se zpracováním mezd zaměstnanců. Rychle si ji oblíbíte, je totiž velice intuitivní a spoustu věcí udělá za vás. Můžete ji také navázat na program POHODA či jiný ekonomický systém nebo ji používat samostatně, například pro zpracování mezd na zakázku pro neomezený počet firem.

Tax

Sestavit daňová přiznání ručně je někdy oříšek, ale ne s programem TAX. Na základě zadaných údajů vypočte daň, sestaví přiznání a odešle jej elektronicky správci daně. Místo nepřehledného mnohastránkového tiskopisu vám TAX nabídne k vyplnění jen několik polí s automatickými výpočty a kontrolami. Ohromně jednoduché to pak mají uživatelé účetního software POHODA, z něj si TAX načte potřebné údaje automaticky.

GLX

Kniha jízd a cestovní náhrady GLX umožňuje komfortní vedení knihy jízd pro neomezený počet vozidel a účetních jednotek a zpracování tuzemských a zahraničních cestovních příkazů. Kromě těchto klíčových možností také umožňuje sledování a zpracování dalších údajů souvisejících s provozem vozidel. Program GLX ocení nejen živnostníci, ale i firmy, pro které je nutné vést knihu jízd

Pohoda Business Inteligence

Díky nástrojům Business Intelligence můžete analyzovat data a získávat informace ze svého systému, rychle je aktualizovat novými daty, kombinovat a různě spojovat. Doplněk Business Intelligence vám všechny reporty zobrazuje v intuitivním prostředí programu Microsoft Excel.

mPohoda

S šikovnou aplikací je vystavení dokladů hračka. Když běháte od jednoho zákázníka k druhému, papírováním se nechcete zdržovat. To dobře víme. Proto mPOHODA vše vyřídí za zlomek času. Doklady z aplikace sdílíte online se svou účetní. A tak na 100 % víte, že je pokaždé bude mít u sebe včas. Třeba pro vystavení kontrolního hlášení. mPOHODA se skvěle hodí i jako příruční pokladna. A protože se mobil vejde do každé kapsy, pokladnu nosíte stále u sebe.

mKasa

Aplikace mKasa funguje jako jednoduchá kalkulačka, do které buď zadáte jen cenu zboží, nebo rovnou vyberete zásobu vytvořenou v programu POHODA, takže potřebná data nemusíte ručně přepisovat. Díky aplikaci můžete prodávat i v terénu, třeba na trzích, a umožní vám také evidenci tržeb. Pokud máte paragonovou tiskárnu, tak si na místě rovnou vytisknete i účtenku.

Sháníte Pohodu? Vytvoříme Vám nabídku na míru.