AKSYSTEM

Hardware

Nabízíme komplexní pokladní hardware, a to včetně PC vhodných na provoz pokladních systémů (pouze značkové, především HP a Dell) připravené na denní dlouhodobý provoz.

AKSYSTEM – pomáháme s automatizacemi v Pohodě

Dotykové terminály

Dotykové terminály jsou vlastně kombinací dotykového monitoru a počítače do jednoho kusu hardwaru. Své využití najdou jak pro zákazníky jako například interaktivní katalog zboží na skladě, tak pro zaměstnance jako kasa nebo informační obrazovka. Dotykové terminály výborně fungují ve spojení s Pohodou a její agendou Kasa a aplikací mKasa. Dotykové ovládání je efektivní, rychlé, ideální pro maloobchod i s ohledem na zaškolování nových zaměstnanců.

Dotykové monitory

Dotykové monitory jsou dnes standardem pokladního hardwaru, své místo najdou všude tam, kde obsluha potřebuje rychle a pohodlně zadávat data. Od hotelů, přes obchody až po čerpací stanice. Dotykové monitory výborně fungují ve spojení s Pohodou a její agendou Kasa a aplikací mKasa. Dotykové ovládání je efektivní, rychlé, ideální pro maloobchod i s ohledem na zaškolování nových zaměstnanců.

Čtečky

Čtečky čárových kódů se hodí všude, kde proudí velké množství zboží. Dodáváme:

  • Drátové 
  • Bezdrátové 
  • Vhodné na kasy a kiosky
  • Vhodné do náročné prostředí průmyslové výroby a velkoskladů
  • 1D, 2D
  • Stacionární (zabudované)

 Čtečky samozřejmě napojujeme na Pohodu nebo jakýkoliv jiný software. Například náš modul PRICE CHECKER, který zákazníkům umožní ihned zjistit cenu z čárového kódu.

ctecky_aksystem

Tiskárny

Tiskárny účtenek

Spolehlivé a rychlé tiskárny účtenek pro pokladní systémy nebo výdejní místa. Kromě tiskáren samotných dodáváme i jejich spotřební materiál a můžeme je napojit na pokladní i účetní systémy. Primárně dodáváme kvalitní značkové tiskárny Epson, které je možné přímo propojit s pokladní zásuvkou. Tiskárny jsou možné s rozhraním USB, Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi nebo s kombinovaným rozhraním.

Tiskárny štítků a etiket

Tiskárny kvalitních štítků na polepení zboží nebo majetku. Jsme schopni dodat různé druhy tiskáren od klasických černobílých pro tisk štítků na balíky po barevné a odolné, které můžete využít například při inventuře nebo značení průmyslového zboží. Dodáváme také spotřební materiál, a to včetně na míru vyráběných rozměrů štítků.

Obchodní váhy

Prodej zboží na váhu může významně zrychlit pořízení moderní obchodní váhy. Krom přesného vážení mají také integrované tiskárny na štítky a umí se napojit skladové zásoby ve vašem účetnictví a zrychlit tak celý systém prodeje i přesnou evidenci. S obojím vám také rádi pomůžeme.

Zákaznické displeje

Zákaznické displeje najdou širokou paletu využití ve vašem obchodě. A to ať už klasické VFD (zelenočerné) které znáte z většiny pokladen, tak moderní LCD barevné displeje, na které lze zobrazit jakýkoliv obsah ve vysokém rozlišení a barevně. Jsme schopni displeje napojit na Pohodu a v případě LCD displejů i pomoci s jejich obsahem (například zobrazení akčních nabídek).

Zásuvky na peníze

Zásuvka na peníze je součástí každé pokladny. Dodáváme moderní a bezpečné zásuvky z kvalitních materiálů, které je možno spojit například s vhodnou tiskárnou účtenek pro její automatické otvírání. Dodáváme jak horizontální, tak vertikální dle typu a rozměru pultu, který používáte.

mobilni_terminaly_aksystem

Mobilní terminály

Mobilní terminály s integrovanou čtečkou čárových kódů jsou velmi praktickým pomocníkem nejen při skladování. Umožňují významně zrychlit jak naskladnění, tak vyskladnění zboží, ale i například inventury. Nabízíme jejich moderní verze se systémem Android a můžeme zajistit i jejich napojení na vaše skladové zásobě v Pohodě. Nabízíme jak celodisplejové čtečky, tak i s klávesnicí. V rámci implementace můžeme dodat i řešení plus-mobile, které propojuje čtečky s Pohodou.

Máte zájem o hardware? Neváhejte se nám ozvat, zašleme nabídku na míru.