AKSYSTEM

Naši klienti

Niceboy

Kompletní správa POHODY a individuální konzultace jejího používání v prostředí dynamicky rostoucího českého výrobce elektroniky. Tvorba individuálních reportů vycházejících z POHODY pro manažerské rozhodování. Konzultace vhodných procesů při skladování. Automatizace fakturace a propojení účetnictví s e-shopem.

Železářství Soukup

V rámci spolupráce s Železářstvím Soukup jsme v první řadě poskytli individuální konzultace procesů v POHODĚ a její cloudový hosting. Následně jsme této tradiční rodinné firmě pomohli se stavbou nové prodejny od dodání pokladního a jiného hardwaru, přes jeho instalaci, až po konzultace jejího vhodného rozestavení a logiky prodeje s ohledem na co nejjednodušší procesy v účetnictví a nízkou personální náročnost provozu. Stali jsme se hrdým partnerem přechodu rodinné firmy na novou generaci vedení i novou generaci prodejních postupů a přístupu k podnikání.

Bohemia Sekt

Cloudový hosting POHODY známé české společnosti s velkým počtem zaměstnanců a komplexním účetnictvím s vysokým počtem přístupů.

Kolkovna

Cloudový hosting POHODY pro síť restaurací. Nastavení vhodného výkonu a odezvy cloudu pro restaurační provoz s velkým počtem skladových pohybů a generování tiskových sestav.

AquaPalace Průhonice

Konzultace výběrů vhodného pokladního hardwaru do prostoru známého aquaparku s tisíci návštěvníky denně. Jeho následné dodání a pravidelná aktualizace.

Mrazo Tábor

Dodání naší vlastní aplikace pro obchodní zástupce DEALER pro potřeby velkoobchodníka s mraženými potravinami. Individualizace dané aplikace, nastavení automatických procesů v Pohodě, například rozesílání faktur nebo interních reportů pro obchodní zástupce.

FrontLine

Kompletní dlouhodobé partnerství se společností zabývající se výrobou a dovozen potravin a surovin, především z Mexika a zemí Latinské Ameriky. Zajištění správy POHODY a veškerého IT ve společnosti. Dodání modulu DEALER pro obchodní zástupce vybavené tabletem. Automatizace rozesílání faktur pomocí modulů AUTOMAT a EMAIL a SMS GATE. Pravidelné konzultace ohledně procesů ve firmě především se zaměřením na skladovací procesy a workflow ve společnosti.

Komíny.cz

Spolupráce při modernizaci tradičního podnikatelského odvětví – kominictví. Dodání modulu SPEDITION, který POHODU přímo napojuje na spediční společnosti. Automatizace rozesílání dokumentů pomocí modulů AUTOMAT a EMAIL a SMS GATE. Tvorba SQL scriptů na pozadí pro co nejlepší procesy v účetnictví.

TAVOBAL (terminály, optimalizace procesů)

Dodání mobilních terminálů do skladu prodejce obalových materiálů. Pravidelná konzultace a optimalizace procesů workflow ve skladu a také zadávání informací do POHODY.

MAXMAX

Spolupráce s partnerskou IT společností, která vytvořila pro našeho klienta e-shop, který jsme následně na míru napojili na POHODU a díky spolupráci na tvorbě e-shopu mohli dosáhnout těch nejlepších výsledků. Následné automatizace procesů ve vztahu B2C (automatické odesílání faktur) ale i interních procesů v rámci administrativy. Vize další hluboké spolupráce na nových skladových procesech a rozvoji podnikání.

Mepis Healthcare (SK)

Hosting slovenské mutace POHODY v cloudu a následná automatizace generování tiskových sestav.

Exesport

Dodání aplikace DEALER pro obchodní zástupce společnosti prodávající sportovní vybavení.

RJ FOOD (Kompletní prodejna, cloud, price checker, terminály)

Spolupráce na zakládání supermarketu s potravinami. Konzultace a dodání pokladního i skladového hardwaru. Cloudový hosting POHODY a její napojení na pokladny s přihlédnutím na vysoký tok dat během provozu.

Plzeňský prazdroj

Konzultace výběru a následné dodání vhodné tiskárny do průmyslového prostředí pro inventarizační tým pro Českou a Slovenskou republiku a především konzultace a praktická prezentace vhodných materiálů pro specifickou činnost v rámci pivovarnického prostředí v interiéru i exteriéru. To vše pro jedničku českého pivovarnictví v rámci její komplexní interní změny skladování a inventarizace majetku.