AKSYSTEM

Testimonials 1

Konzultace výběru a následné dodání vhodné tiskárny do průmyslového prostředí pro inventarizační tým pro Českou a Slovenskou republiku a především konzultace a praktická prezentace vhodných materiálů pro specifickou činnost v rámci pivovarnického prostředí v interiéru i exteriéru. To vše pro jedničku českého pivovarnictví v rámci její komplexní interní změny skladování a inventarizace majetku.

Plzeňský prazdroj

Spolupráce na zakládání supermarketu s potravinami. Konzultace a dodání pokladního i skladového hardwaru. Cloudový hosting POHODY a její napojení na pokladny s přihlédnutím na vysoký tok dat během provozu.

RJ FOOD (Kompletní prodejna, cloud, price checker, terminály)

Dodání aplikace DEALER pro obchodní zástupce společnosti prodávající sportovní vybavení.

Exesport

Hosting slovenské mutace POHODY v cloudu a následná automatizace generování tiskových sestav.

Mepis Healthcare (SK)

Spolupráce s partnerskou IT společností, která vytvořila pro našeho klienta e-shop, který jsme následně na míru napojili na POHODU a díky spolupráci na tvorbě e-shopu mohli dosáhnout těch nejlepších výsledků. Následné automatizace procesů ve vztahu B2C (automatické odesílání faktur) ale i interních procesů v rámci administrativy. Vize další hluboké spolupráce na nových skladových procesech a rozvoji podnikání.

MAXMAX

Dodání mobilních terminálů do skladu prodejce obalových materiálů. Pravidelná konzultace a optimalizace procesů workflow ve skladu a také zadávání informací do POHODY.

TAVOBAL (terminály, optimalizace procesů)
Looking for a First-Class Business Consultant?